Najbliższe wydarzenia

Blog E.
Dania mi zaimponowała
Redaktor: Administrator   
11.12.2008.

Hanne Dahl jako jedyna broniła Vaclava Klausa w debacie na Hradczanach. - Małe państwo może być bez problemu zastraszane i poniżane - pisze po wizycie w Czechach duńska eurodeputowana.” – taką informację znalazłam dzisiaj na portalu www.fronda.pl.

 

 

Czytaj
 
To już rok
Redaktor: Administrator   
08.12.2008.

Minął rok, odkąd spakowaliśmy wszystkie nasze graty i przyjechaliśmy spróbować życia w obcym kraju. Rok temu, stawiając swoje pierwsze kroki po ulicach Kopenhagi, zastanawiałam się jak się tu odnajdę i co mnie tu czeka.

Czytaj
 
W zeszłą sobotę
Redaktor: Administrator   
30.11.2008.

W zeszłą sobotę na dworze leżał jeszcze śnieg. Od tego czasu wiele się zmieniło, niestety temperatura wzrosła i zima poszła precz, ale wracając do soboty...

 

Czytaj
 
Weekend w Brukseli
Redaktor: Administrator   
01.10.2008.

W ostatni weekend wybraliśmy się do Brukseli, w odwiedziny do kolegi oraz pozwiedzać. Pierwsze moje wrażenia były mniej więcej takie: wow, jakie to miasto jest pofalowane! Tyle pagórków, jakie to ładne (Kopenhaga jest płaska ). No i fruwają tam papugi!!!

Czytaj
 
Akwarium w Charlottenlund
Redaktor: Administrator   
18.09.2008.

Dziś z rodzicami pojechałam obejrzeć akwarium w Charlottenlund. Reklama na stronie brzmiała zachęcająco: milion litrów wody, 70 akwariów, 300 okazów...

Czytaj
 
Festiwal piwa
Redaktor: Administrator   
13.09.2008.

W sobotę całą rodziną wybraliśmy się na festiwal piwa. Wyszliśmy z domu o najgorszej możliwej godzinie, czyli zaraz po obiedzie.

Czytaj
 
Na ryby!
Redaktor: Administrator   
12.09.2008.

W końcu, po długich oczekiwaniach odwiedzili mnie rodzice, a że mój tato jest zapalonym wędkarzem, a Piotrek od czasu do czasu też lubi posiedzieć przy wędce, obydwaj panowie wybrali się na ryby.

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 62