Najbliższe wydarzenia

Blog E.
Pierwsi goście
Redaktor: Administrator   
03.05.2008.

W końcu doczekaliśmy się pierwszych gości w naszym mieszkanku, a mianowicie na długi weekend zwalili się do nas Motyle z małym Motylkiem. Z uwagi na Motylątko zwiedzanie nam idzie powoli, ale zabawę mamy przednią. Udało nam się jakoś przetrwać dwa deszczowe dni, a dziś w końcu na niebie wypełzło słonko. Z tego też tytułu nowe wpisy na stronie pojawią się już raczej po wyjeździe gości.

 
Wiosna
Redaktor: Administrator   
26.04.2008.

Tak oto przyszła do nas wiosna:

Czytaj
 
Urządzamy balkonik
Redaktor: Administrator   
26.04.2008.

Parę ostatnich dni spędziłam na poszukiwaniach  i zakupach skrzynek, ziemi, kwiatków i mebelków na nasz balkonik. Dziś w końcu prace zostały zakończone. Kwiatki potrzebują jeszcze trochę czasu, aby urosnąć i rozkwitnąć, ale już jest bardzo sympatycznie. Wyszedł mi z tego taki angielski ogród w skrzynkach. Dziś po raz pierwszy zjedliśmy obiad na naszym balkoniku i sprawiło nam to niemałą przyjemność.

Czytaj
 
Sezon rowerowy rozpoczęty
Redaktor: Administrator   
19.04.2008.

Wiosna już chyba zawitała tutaj na dobre, robi się coraz piękniej. Postanowiliśmy odkurzyć trochę nasze rowery i wybraliśmy się na wieś, a konkretnie do Dragør.

Czytaj
 
Dziś dzień wolny!
Redaktor: Administrator   
18.04.2008.

Duńczycy obchodzą dziś Wielki Dzień Modlitwy i z tego tytułu Piotrek miał dziś wolny dzień. Wykorzystaliśmy go w pełni, wychodząc z domu o godz. 11.00, a wracając do niego bardzo, bardzo późno. Wybraliśmy się najpierw do muzeum By Museet, znajdującego się blisko naszego domku (w piątki wejście gratis:).

Czytaj
 
Otwarcie Tivoli
Redaktor: Administrator   
17.04.2008.

Do tej pory nie mieliśmy jeszcze okazji korzystać z atrakcji kopenhaskiego parku rozrywki Tivoli i prawdę mówiąc, nie mogłam się już doczekać wypróbowania jednej z największych karuzel łańcuchowych na świecie - czyli Star Flyer'a.

Czytaj
 
Pierwszy dzień w pracy
Redaktor: Administrator   
15.04.2008.

Wczoraj nieoczekiwanie zadzwonił mój telefon, a w słuchawce czyjś głos zapytał, czy nadal szukam pracy... No bo jakieś dwa miesiące temu wysłałam mailika do jednej z kawiarni z pytaniem, czy może mają coś dla mnie.

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 40 - 52 z 62