Najbliższe wydarzenia

Domowy obiadek w polskiej restauracji
Redaktor: Administrator   
02.03.2008.

Po mszy św. pojechaliśmy sobie na obiadek do nowo otwartej polskiej restauracji Visent. W niedzielę można tam zjeść typowo polskie dania, czyli...

... rosół oraz schabowego z kapustą i ziemniakami, za całkiem przystępną (jak na Kopenhagę) cenę 99 DKK za zestaw. Można też zamówić danie ze "stałego" menu. My zdecydowaliśmy się na zestaw niedzielny i po zjedzeniu nie żałowaliśmy tego wyboru. Mam nadzieję, że reszta dań jest tak samo smaczna, i że uda się przetrwać tej restauracji, choć nie będzie łatwo. Kopenhaga oferuje naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju kuchni, więc konkurencja jest ogromna. Czy polskie dania się obronią?

Jeśli chodzi o wystrój lokalu, to jest tam jeszcze dużo do zrobienia, bo brak w nim klimatu. Duże fotografie przepięknej polskiej przyrody to moim zdaniem troszkę za mało, aby stworzyć sympatyczny nastrój. Zresztą sami oceńcie.

Image

Plusy: obsługa jest miła, na jedzenie nie czeka się długo, wielkość porcji jest odpowiednia, zestaw niedzielny jest niedrogi i smaczny.
Minusy: wystrój i niewielki wybór dań w menu

Adres: Restauracja Visent, Aboulevard 23, 1960 Frederiksberg C. Więcej o restauracji znajdziecie na stronie www.zubr.dk.

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kurs korony duńskiej

Kupno:
PLN
Sprzedaż:
PLN
Kurs NBP z dnia Tabela kur

Odwiedzający

Reklamy